Reced. Ścigany uczuciem – K. Bromberg

Recenzja 146

Tytuł: Raced. Ścigany uczuciem
Autor: K. Bromberg
Wydawnictwo: Wydawnictwo EditioRed
Ilość stron: 184
Rok wydania: 2016
Forma: książka
Okładka: miękka

raced-scigany-uczuciem-w-iext38686913

Od wydawcy:

„Driven”, „Fueled”, „Croshed” to książki w głównej mierze napisane z punktu widzenia Rylee. Wiadomo więc, co Rylee myśli, jakie są jej intencje, uczucia i rozterki rodzące trudną miłość do Coltona Donavana — egoistycznego mężczyzny w rozsypce. Czy jednak nie byłoby wspaniale głębiej wejść w skomplikowaną i kapryśną duszę Coltona, doświadczyć tego, jak walczy ze swoimi demonami, i obserwować, jak po omacku uczy się wykraczać poza swoje ograniczenia? Ta książka jest właśnie takim wejściem. Jeśli zafascynowała Cię trylogia Dr/Ven, jeśli wciąż dręczy Cię niepokój niespełnionej miłości, musisz dowiedzieć się, jakie myśli kłębiły się w głowie Coltona. Najważniejsze momenty historii Rylee i Coltona zostały opowiedziane jeszcze raz — przez Coltona.

Moja opinia:

Uwielbiam serię „Driven”, a zwłaszcza charyzmatycznego i pełnego uroku Coltona.
Dlatego też, poznawanie go oczami Rylee było dla mnie nie tylko bardzo ekscytujące i zabawne, ale i także wypełnione po brzegi magią niezwykłych wrażeń oraz emocji.
Ale gdyby tak…
Hmmm…
Poznać tę historię raz jeszcze…
I to z punktu widzenia Coltona?
Czy nie byłoby to ekscytujące i warte każdego złamanego grosza?

***
Możecie mi wierzyć lub nie, ale po przeczytaniu całej serii „Driven”, wciąż od nowa odczuwałam w swoim książkowym sercu jakiś dziwny, „Coltonowy” niedosyt. Nie wiem jak wy, ale ja, pragnęłam wycisnąć z tej historii jeszcze coś więcej.
Jakąś… Hmm… dodatkową emocję, która pozwoliłaby mi choć na trochę, zaspokoić mój czytelnicy głód.
I nie wiem dlaczego, ale…
Wciąż żyłam nikłą nadzieją, że być może autorka stworzy dla nas – swoich wiernych czytelników coś jeszcze, co być może pozwoliłoby nam na poznanie Coltona Donavana z nieco innej, głębszej strony.

I jak widać, moje modlitwy zostały wysłuchane. Ponieważ, autorka w końcu wydała pewien soczysty i pełen ognia dodatek do serii „Driven”.
I co najważniejsze, zrobiła to z Coltonem Donavanem w roli głównej.
Ech…
Szkoda tylko, że objętość tej książki nie do końca mnie zadowala. W końcu… Ma ona tylko 184 strony, a ja oczekiwałam ich o wiele, wiele więcej.

W tym „Coltonowym” dodatku:

* Poznamy tą szaloną miłość, wyłącznie z punktu widzenia Coltona.

* Autorka zamieściła w nim tylko kilka najbardziej znanych i lubianych scen, które dotyczą nie jednego tomu a całej serii Driven.

* Rozdziały są w nim chronologiczne, krótkie i co najważniejsze, pełne niespodziewanych emocji.

* I co najważniejsze, znajdziemy w nim także kilka dodatkowych scen, nie umieszczanych wcześniej w serii Driven.

Podsumowanie:

„Reced. Ścigany uczuciem” to rewelacyjna i pełna nieodkrytych emocji historia, która według mnie, stanowi niezastąpiony dodatek do słynnej i pełnej zmysłowości serii „Driven”.

Ta książka, to po prostu idealny smaczek dla wszystkich tych czytelniczek, które pragną poznać Coltona z nieco innej, bardziej osobistej strony jego duszy.

Polecam gorąco!

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu EditioRed.

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>