Przebudzenie Lukrecji – Adori Laura

Recenzja 141

Tytuł: Przebudzenie Lukrecji
Autor: Adori Laura
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Data premiery: 2017-07-05
Forma: ebook
Liczba stron: 212

received_477907005876004

Opis wydawcy:

Lukrecja wywróci do góry nogami twoje przekonania o tym, co znaczy „zmienić swoje życie”! Wydawnictwo Lira prezentuje perypetie miłosne singielki przed czterdziestką. Jest to miłość in spe, bo ciągle nieuchwytna. Jak się okazuje, o wiele łatwiej jest zrobić karierę za granicą, niż znaleźć człowieka, z którym można by się pięknie zestarzeć. Stanąwszy przed wyborem dalszej drogi, Lukrecja bez wahania porzuca słoneczną Italię i przyjeżdża do Polski, którą pamięta jak przez mgłę. A tu życie szykuje dla niej jeszcze wiele niespodzianek…
Kim jest Lukrecja?
To pewna siebie i swojej kobiecości singielka w przededniu czterdziestych urodzin, szczęśliwa posiadaczka wiernych przyjaciółek „od pierwszego wejrzenia” oraz wyzwolonej matki, która konsekwentnie zadręcza ją swoimi poradami. Jest też kobietą niezwykle wrażliwą na świat smaków, zapachów, kolorów i dźwięków. Umiejętność zmysłowego postrzegania świata staje się dla Lukrecji kluczem do odkrycia własnej drogi życiowej. Czy pomoże jej także w odnalezieniu prawdziwej miłości?

Jeśli losy Bridget Jones i pasje wielbicielki smaków Julii Child są ci bliskie, przeczytaj koniecznie tę książkę!

Moja opinia:

Lukrecja…
To nie tylko czarny cukiereczek o anyżkowym smaku.
To również przecudownie słodka kobieta, która potrafi swoim uśmiechem, zamienić każdy deszczowy dzień w pełną magii i radości chwilę, nasyconą pięknem kolorowej tęczy.
Nic więc dziwnego, że „Przebudzenie Lukrecji” okazało się także pełną pozytywnej energii oraz nietuzinkowych emocji książką, która poruszyła zarówno moje serce, jak i duszę.
A wszystko to dzięki nowemu i kreatywnemu wydawnictwu – Lira Publishing Sp. z o.o.

Fabuła:

W tej historii jest:
- jedna, bardzo zwariowana kobieta przed czterdziestką,
- jeden, upragniony przez marzenia mężczyzna,
- szczypta nieco pokręconej miłości,
- oraz kilka niezastąpionych przez los przyjaciół.

Wszystko to razem wzięte, tworzy w tej książce naprawdę niebanalną mieszankę przygód i emocji, które wywołują w nas nie tylko śmiech radości, ale i także łzy smutku oraz zwątpienia.

Styl:

Styl autorki jest niezwykle poetycki, subtelny oraz wypełniony magią pozytywnej energii.
Przyciąga nas do siebie nie tylko pięknem słowa pisanego, ale i również czarem niezapomnianych wrażeń oraz emocji.
Według mnie, historię Lukrecji czyta się w naprawdę bardzo szybki oraz przyjemny sposób i co najważniejsze, z tą zwariowaną nutką miłości w tle.
Jestem pewna, że po przeczytaniu tej książki, nie będziecie mogli doczekać się kolejnej części tej zwariowanej opowieści.

Bohaterowie:

Główna bohaterką książki jest Lukrecja – zwariowana, pełna humoru i szczypty miłosnego pecha kobieta, która pragnie odnaleźć w swoim życiu szczyptę prawdziwej miłości.
Jednak…
Dla Lukrecji droga do niej, wcale nie należy do spraw łatwych.
W końcu…
Jej męskie obiekty uczuć, okazują się z czasem albo dupkami bez honoru, albo palantami z piekła rodem.
Jednym słowem – miłosna katastrofa.
I choć życie słodkiej Lukrecji nie jest tak kolorowe jakby pragnęła, to jednak jej niebanalna osobowość jest nie tylko bardzo słodka i zabawna, ale i także najmilsza w tym całym, książkowym świecie.

Szata graficzna:

Okładka książki „Przebudzenie Lukrecji” jest niezwykle słodka, nastrojowa i co najważniejsze, wypełniona pozytywną energią.
Jest jak przepyszny, lukrowy smakołyk, który kusi nas niebiańskim smakiem niezapomnianych emocji.
Przyciąga wzrok…
Łagodzi stres…
I sprawia, że czytelnik pragnie zanurzyć się w magii jej nietuzinkowej słodkości.

Podsumowanie:

„Przebudzenie Lukrecji” to niesamowicie zabawna, pełna pozytywnej energii i nutki życiowej refleksji historia, która napełni twoją duszę gorzko – słodką szczyptą miłości.

„Przebudzenie Lukrecji” to również niesamowita opowieść o tym, co w życiu ludzkim jest najważniejsze: o szczerej przyjaźni, ognistej pasji oraz o pragnieniu bycia kochanym.

Polecam gorąco!
Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Lira ;)

,,
One comment on “Przebudzenie Lukrecji – Adori Laura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>