Śmiało, Angel! – Joss Stirling

Recenzja 127

Autor: Joss Stirling
Tytuł: Śmiało Angel
Wydawnictwo: Akapit Press
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 320

Opis wydawcy:

Angel ma charakterek! Kontrolowanie sawanckich zdolności, które posiada, to dla niej prawdziwe wyzwanie. Na festiwalu muzycznym, gdzie występuje jako wokalistka, spotyka tajemniczego Marcusa. Szybko staje się jasne, że nie mogą się oprzeć magnetycznej sile, która ich przyciąga. Chłopak nie potrafi jednak zaakceptować tego, kim Angel jest naprawdę. Wkrótce dla obojga nadchodzi czas dramatycznego wyboru: po której stronie stanąć? Czy wystarczy im odwagi na tę miłość?

Moja opinia:

Odkąd tylko przeczytałam „Drogę do Misty„, odtąd nie zapragnęłam niczego więcej niż kolejnej części tej niesamowitej serii o braciach Benedictach.
Tak… Tak… Wiem, że to szaleństwo, ale kiedy naprawdę coś polubię, to wówczas mam w głowie prawdziwego świra.

Więc, kiedy w końcu pojawiła się ona…
Taka doskonała…
Pachnąca… i…
Pełna magii „Angel” .
To powiem szczerze, że nie potrafiłam oprzeć się jej urokowi i to nawet na krótką chwilę.
Po prostu…
Pochłonęłam ją błyskawicznie niczym najlepszy na świecie tort czekoladowy.
I wiecie co?
Ta urocza książka o odważnym tytule „Śmiało, Angel!”, okazała się naprawdę niezłym kąskiem, który ma nie tylko piękną okładkę, ale i także niepowtarzalną treść.
Mmm…
Coś wspaniałego <3

Fabuła:

Fabuła jest pełna nietuzinkowych emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i muzyki, która porusza zarówno serce, jak i duszę czytelnika.
Ta mieszanina miłości, gniewu i pasji, stwórzyła w tej historii przemagiczną kombinację emocji, która z pewnością pochłonie Cię na bardzo, bardzo długo :)

Styl:

Styl autorki jest bardzo płynny i przyjemny w odczuciu. Ma w sobie lekką adrenalinkę, która niesamowite trzymam nas w napięciu sprawiając, że czytelnik ma ochotę gryźć paznokcie z nadmiaru wrażeń i emocji.

Co ważne…
Książkę czytało mi się naprawdę bardzo szybko a wręcz ekspresowo. Co według mnie, w najbardziej trafny i piękny sposób udawadnia nam to, że z dobrą książką nie liczy się ani czas, ani też miejsce w której się ją pochłania.
Liczy się wyłącznie radość i satysfakcja z przeżytej przez nią przygody.

Bohaterowie:

Bohaterowie tej książki są po prostu niesamowici.
Pełni charyzmy, magii i nietuzinkowej osobowości.

Ona – jest jak burza. Nieobliczalna, piękna i zwariowana. Często wpada w kłopoty, ale czyni to w sposób bardzo uroczy i niepowtarzalny.

On – jest jak sztorm. Gniewny, zjawisko, ale i nieufny. Swoją złością często sprowadza na świat smutek i łzy, ale kiedy przeprasza, to czyni to z uśmiechem, który przybiera barw magicznej tęczy.

Ona i on.
Jak woda i ogień.
Razem, tworzą nietuzinkową melodię, która napełnia serca nutką magicznej miłości.

Szata graficzna:

Według mnie, okładka książki „Śmiało, Angel” jest po prostu przepiękna!
Ma w sobie coś…
Uroczego…
Lekkiego…
I pełnego nietuzinkowej magii, która porusza zarówno oczy, jak i serce czytelnika.

I nie wiem, jak wy, ale ja nie potrafię oderwać od niej oczu nawet na krótką chwilkę. Jej anielskie skrzydła są moim zdaniem nie tylko bardzo kreatywne, ale i także niezwykle inspirujące.

Podsumowanie:

Śmiało, Angel” to nieziemsko fantastyczna i pełna nietuzinkowej magii książka, w której to miłość została napisana w rytmie szalonych emocji.

W tej historii jest…
Nie tylko nutka radości i szczypta gniewu, ale i garstka nadziei, która tworzy dla jej bohaterów melodię przepięknej miłości.

Polecam gorąco :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Akapit Press :)

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>