Zapowiedź – ” Jak Powietrze” – Agata Czykierda Grabowska

Witam kochani :)

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, iż zostałam oficjalną ambasadorką książki „Jak powietrze„, autorstwa Pani Agaty Czykierda-Grabowskiej.

Naprawdę się cieszę :)

To dla mnie wielki zaszczyt i duma ambasadorować tak cudowną książkę :)

Zarys fabuły :

Pierwsza polska powieść new adult!

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.
Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.

Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?
Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?
Czy da się żyć bez powietrza?”

Premiera : 20 lipca 2016!!! 
Z tej okazji, możecie spodziewać się na blogu/fanpage fajnego konkursu,  gorącej recenzji i masę czadowych, wakacyjnych emocji :)
,
One comment on “Zapowiedź – ” Jak Powietrze” – Agata Czykierda Grabowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>