Crazy Drawings – kreatywna kolorowanka dla każdego

Recenzja 13

Ten kto pamięta szkolne czasy, wie, jak fajnie było kolorować w zeszycie swoje obrazki. Dla mnie kolorowanie, stało się pewnego rodzaju terapią antystresową. Kolorowanie zawsze mnie uspokajało i oczyszczało mój umysł z problemów.

Dziś trzymam w swoich dłoniach kolorowankę „Crazy Drawings „ i powiem wam w tajemnicy, że jest ona szalenie dobra. Nie tylko przypomina mi moje dzieciństwo, ale jako artysta, zachwyca mnie swoją kreatywnością. Czuję, jak moje dłonie pragną kolorować! A to znaczy, że kolorowanka ma w sobie to „coś „!

Otwieram kolorowankę i znajduję w niej dużo przepięknych obrazków. Są tak optymistyczno – zakręcone, że moja buzia śmieje się z wrażenia.
Co ważne!
Znajdziemy tu kreatywne obrazki o różnym poziomie trudności. Jedne, wymagają szczegółowego kolorowania. Idealne na super, wielkie nerwy, kiedy to nasz pracodawca staje się krwiopijcą.
Są też obrazki, które nadają się do upragnionego relaksu. Pełne pozytywnej energii i nie wymagające dużego nakładu pracy.

Kolorowanka „Crazy Drawings” zachwyca także swoim wykonaniem. Papier jest tutaj najlepszej jakości. Powiem szczerze, że musiał on przejść ekstremalną próbę kolorowania pisakami z Reala. Jakie wyniki? Zadowalająco bardzo dobre :) Nic nie przebija, nic się nierozmazuje, jest poprostu idealnie pięknie.
Wielki plus kolorowanka ma za to, że łatwo się w niej zmienia strony. Wszystko to dzięki magicznym spiralą. Kocham to!
Mój mąż mówi, że pokolorowane obrazki są tak cudnie piękne, że chętnie zawiesiłby je na ścianie w ramce.

„Crazy Drawing” to kolorowanka, która napewno was nie zawiedzie. Udowodni wam, że kolorowanie może być super zabawą dla każdego. Ja ją bardzo pokochałam i z całego serca wam polecam.

Zapraszam do polubienia strony kolorowanki Crazy Drawings:

www.facebook.com/crazydrawingspl

www.crazydrawings.pl

collage-1439019057183

,,
One comment on “Crazy Drawings – kreatywna kolorowanka dla każdego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>